Ansambel

Rulli Magneetik on peoansambel.
Pulmad, juubelid, suvepäevad, jõulupeod ja muud üritused, kuhu on vaja hoogsat tantsuansamblit, on meie ampluaa. Pakume erinevate ajastute tantsumuusikat, mis paneb südame põksuma ja jala tatsuma.
Peoansamblile kohaselt on Rulli Magneetik cover band.
Kasutusel on ka väljend “süldibänd”. Kogenud kulinaarina teate kindlasti, et turul on müügil erinvaid süldisorte. Valida võib odava ja karvase pekikamaraga kallerdise või delikatess-süldi vahel, viimane kõlbab ka presidendi vastuvõtul pakkuda.
Rulli Magneetik pakubki seda viimast.
Meie muusika on üdini aus, sünnib alati siin ja praegu, ühtegi isemängivat pilli me ei kasuta. Muusikalist pilti näeme laiekraanilt, valdame erinevaid stiile ja serveerime neid sobivas kastmes. Subtiitreid suudame kuvada lisaks emakeelele ka vene ning inglise keeles.
Ansamblisse kuulub viis pillimeest. Erinevalt teistest samalaadsetest ansamblitest saame lubada endale helivõluri ametikohta, kes puldi taga viimasedki ebakõlad harmooniaks kokku tagasi köidab.
Ansamblil on pikaajaline kogemus, räägitakse, et esimesed pillimehed tegutsesid sama sildi all juba sajandivahetusel. Tänane koosseis on ühte hoidnud aastast 2010 ja loodetavasti teeb seda veel pikka aega.
1